Slovinsko - jezero Bled, Moravske Toplice a Radenci

Moravske Toplice a Radenci, Mala Nedelja autobusem

Moravské Toplice - Ve městečku se nacházejí Lázně Terme 3000, pyšnící se komplexem venkovních a vnitřních bazénů o vodní ploše 5000 m2. Unikátností lázní je především černá termální voda s výjimečnými léčebnými vlastnostmi, jejíž teplota je 72°C a vyvěrá z hloubky 1175 až 1470 metrů. Černá termo-minerální voda a přírodní bahno se doporučují na léčbu revmatických onemocnění, pohybového aparátu, kožních potíží, dechových potíží a při rehabilitacích po zranění. Vodní svět se skládá z 22 bazénů, skluzavek, podvodních masážních proudů, vířivých koupelí, gejzírů, vodopádů, skokanských můstků, turecké a finské sauny, dětského hřiště, restaurací a barů.

HOTEL - Hotel AIDA se nachází v centru termálního komplexu Terme 3000 a není propojený krytou spojovací chodbou s lázněmi. Hotel je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. V blízkosti hotelu se nachází 18-ti jamkové golfové hřiště.
Hotel nabízí 1 a 2 lůžk. klimatizované pokoje s možností přistýlky, vybavené koupelnou s vanou, WC, fénem, SAT-TV, telefonem, mini-barem, připojením na internet, většina pokojů s balkonem.

SLUŽBY - Hoteloví hosté mají přístup nejen do hotelových bazénů (vnitřní a venkovní) , ale i do bazénů sousedního hotelu Termal a do Terme 3000. Fitness, sauny, solárium.


Radince - Lázně leží na pomezí Panonské nížiny, blízko hraničních přechodů s Rakouskem a Maďarskem. Byly vybudovány na přírodním zdroji minerální vody. Lázně jsou vyhlášeny svými nejmodernějšími lékařskými přístroji pro kardiovaskulární diagnostická vyšetření. Dále mají k dispozici tým lázeňských i specializovaných lékařů (internistů, kardiologů, fyzioterapeutů), kteří se starají o zdraví hotelových hostů 24 hodin denně. Zdravotní centrum „Tri srca“ v Radenci nabízí rehabilitaci pacientů po infarktu, po kardiovaskulárních operacích, s obtížemi krevního oběhu dolních končetin, s angínou pectoris, vysokým tlakem, pacientů po mozkové mrtvici nebo s osteoporózou dolních končetin.

HOTEL - Hotel Radin A leží blízko hranic s Rakouskem a Maďarskem v lázeňském středisku Terme Radenci. Hotel byl vybudován na přírodním zdroji minerálních vod. Celková kapacita hotelu je 417 lůžek. Hotelový komplex je chodbou přímo přepojen s termálními bazény i léčebným centrem "Tři srdce". V nabídce hotelu je bazénový a saunový svět, solárium i wellness centrum s programy navrženými k celkové relaxaci hostů. Zrenovovaný hotel Radin je vhodný k delším léčebným, ale i kratším relaxačním pobytům.                                                                                         

Hotel nabízí 1 a 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky. Každý pokoj má koupelnu se sprchou nebo vanou, fén, župan, WC, telefon, rádio, SAT-TV, mini-bar, trezor a balkon. Některé pokoje mají klimatizaci a francouzský balkon, zbývající pokoje mají balkon a jsou bez klimatizace.

SLUŽBY -  Vnitřní a vnější bazénový komplex (v hotelu) 1460 m2, termální voda, 29 - 37 °C, vzduchové trysky, vodní trysky, chrliče vody, vstup pro vozíčkáře, protiproud, tobogan, dětská klouzačka, bar s občerstvením, relaxační místnost, gejzír, vodní hřib, bazén otevřený celoročně.


 

Mala Nedelja - Termální voda vyvěrá ze dvou zdrojů v hloubce 2 273 m a 1 537 m. Čistá, vysoce kvalitní voda je bohatá na sodík, draslík a hydro uhličitany. Vzhledem ke svým vlastnostem balneologickým je vhodná pro rekreaci, sport a to zejména pro účely zdravotní péče, protože má blahodárné účinky na pohybové ústrojí a funkci páteře.
Bioterme Thermal vodní park o rozloze 2000 m² vodní plochy nabízí 14 venkovních a vnitřních bazénů s teplotou vody mezi 27 a 38 °C, v mimosezóně jsou v provozu vnitřní a 3 venkovní bazény z celkovým počtem 800 m² vodní plochy. Svět sauny (finská sauna, infra sauna, turecká sauna, aroma sauna, parní kabina, relaxační lehátka, ochlazovací bazén 19 °C, sluneční terasa, nabídka čajů, vody a ovoce).

Degenerativní chronické změny páteře, revmatická onemocnění, rehabilitace po operacích a úrazech, svalová ochablost, fyzikální terapie pro prevenci osteoporózy. Jako pitná kúra je vhodná při léčbě zažívání a močových cest.

HOTEL - Hotel Bioterme **** Nový hotel je zaměřen na ekologicky šetrné ubytování a spolu s poskytováním vysoce kvalitních služeb nastavuje nový standard v oblasti ekologické turistiky. Zde se plně prolíná harmonie s přírodou, takže každý z hostů si vychutná klidný pobyt a odpočine si od ruchu každodenního života.
Hotel nabízí prostorné dvoulůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek (celkem 4 pokoje s možností 2 přistýlek), jednolůžkové pokoje, suites (ložnice, obývací pokoj s možností 2 přistýlek) a suites s vířivkou na balkoně. Pokoje jsou vybaveny přírodními materiály, nábytek a podlaha jsou z masivního dřeva, stěny jsou natřeny bio barvami bez škodlivých látek. Povlečení a další textilie jsou vyrobeny z přírodních materiálů. Vybavení pokojů – klimatizace, koupelna, WC, fén, župan, TV, Wi-Fi připojení zdarma, balkon.                                                                          

SLUŽBY -  Hosté mají neomezený vstup do Bioterme Thermal vodního parku o rozloze 2000 m² vodní plochy (14 venkovních a vnitřních bazénů s teplotou vody mezi 27 a 38 °C, v mimosezóně jsou v provozu vnitřní a 3 venkovní bazény z celkovým počtem 800 m² vodní plochy). Svět sauny (finská sauna, infra sauna, turecká sauna, aroma sauna, parní kabina, relaxační lehátka, ochlazovací bazén 19 °C, sluneční terasa, nabídka čajů, vody a ovoce). Fitness zdarma, možnost masáží za poplatek. Otevírací doba neděle – čtvrtek 8,00 – 21,00, pátek, sobota 8,00 – 22,00. Vstup do lázní v den odjezdu i příjezdu.