Slovenské lázně - Hokovce

Slovensko - Hokovce

Hotel Park

Hotel Park je rodinný hotel, který se nachází v Hokovcích na jihu Slovenska. Lázeňské služby jsou prováděny přímo v hotelu Park, kde je k tomu účelu patřičné vybavení a kvalifikovaný personál. Všechny služby jsou prováděny na základě licence o poskytování léčebné péče v nestátním zařízení (fyzioterapie, balneologie, léčebná rehabilitace). Hotel má celkem kapacitu 98 pokojů – 1, 2, 3 a 4 lůžkových. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Většina pokojů má balkon.  Hotel má výtah i pro imobilní hosty a bezbariérové pokoje.

V hotelové kavárně hraje 1 – 2x týdně živá hudba k tanci a poslechu. Ve volných chvílích si můžete zapůjčit české knihy, karty, badminton, petang, zahrát si stolní tenis nebo kulečník.

V komplexu je krásná odpočinková část zámeckého parku, která je osázena vzrostlými stromy, které umožňují příjemný pobyt i v horkých letních měsících. Nachází se zde i zrekonstruovaný zámeček Kaštiel, kde je velice oblíbená jeho nejvíce využívaná část  - vinný sklípek. Tady se pravidelně provádějí ochutnávky vín krajových odrůd a samozřejmě i konzumace tohoto nápoje.

FOTOGALERIE - Slovensko Hokovce - hotel Park

 

Tyto termíny budou určitě autobusem z Kladna, Prahy a Brna vypraveny:

 

 

20.10. - 27.10.2018

27.10. - 03.11.2018

22.12. - 29.12.2018 VÁNOČNÍ POBYT

29.12. - 05.01.2019 SILVESTROVSKÝ POBYT

 

 

 

V případě vlastní dopravy - odečet 700,-Kč z ceny.

Autobus odjiždí v sobotu.

Cena léčebného pobytu zahrnuje: dopravu autobusem, ubytování, polo nebo plnou penzi, vstupní lékařskou prohlídku, 10 léčebných procedur, volný vstup do bazénů od 07:00-19:00 hod. Každé úterý, čtvrtek, sobotu volný vstup do sauny od 16:00 -18:00 hod.

Cena rekreačního pobytu zahrnuje: dopravu autobusem, ubytování, polo nebo plnou penzi, volný vstup do bazénů od 07:00-19:00 hod. Každé úterý, čtvrtek, sobotu volný vstup do sauny od 16:00 -18:00 hod.

Ceny nezahrnují: místní poplatek 0,17€/osoba a den, parkovné pro auto 3€/den, půjčení županu 1€/den, půjčení ledničky na pokoj 4€/den, pokoj s výhledem na bazén 300Kč/os.

Stravování:
Snídaně: formou bufetu (v nabídce jsou např. pečivo, vajíčka, salámy, šunky, sýry, párky, zelenina, ovoce, jogurt atd.)
Obědy a večeře: formou servírovaného menu (Polévka, výběr ze 3 hlavních jídel jedno je vždy vegetariánské, popřípadě zákusek či kompot.)*
*První den je hlavní jídlo jednotné, další dny si hlavní jídlo volíte den dopředu.

Lázeňské služby:

  • klasická masáž, reflexní masáž, masáž chodidel, královská masáž
  • perličková koupel, přísadové vany, podvodní masáž
  • ultrazvuk, bioptronová lampa, magnetoterapie, diadinamik
  • parafínové obklady, lokální kryptoterapie, plynové injekce, inhalace a další.

Bazény:

  • venkovní vyhřívaný bazén 20x12m s teplotou vody 26-28°C provozován od dubna do října
  • vnitřní bazén s celoročním provozem
  • sedací bazén s 37°C vodou
  • sauna - suchá sauna s bazénkem
  • masáže

Hokovce jsou v těsné blízkosti (2km) známých slovenských lázní Dudince, které se mohou pyšnit tím, že zdejší voda má obsah léčivých minerálů v takovém množství, že patří mezi 3 nejúčinnějšími léčivé prameny na světě a jako jediný v Evropě. Účinnost těchto pramenů znali již Římané, jejichž legie zde zaujala své obranné postavení a využívali prameny k léčivým účinkům.