Jižní Murcie pro seniory

Jižní Murcie 55+

Město Águilas na jihu regionu Murcie Vás zcela pohltí tou pravou španělskou atmosférou. Hledáte-li krásné písčité pláže, promenády a příjemná místa k posezení, a toužíte-li také po kapce historie či kultury, pak je pro Vás Águilas tím správným místem pro Vaši dovolenou. Vzdálenost do hlavního města regionu, Murcie, je cca 103 km. Stejně tak jako na letiště San Javier.

 

HOTEL:

Tento nový 4hvězdičkový hotel je vhodný zejména pro ty, kteří chtějí nechat své tělo hýčkat a relaxovat. Hotelové SPA na ploše 1 000 m² nabízí vše, co Vaše tělo pro úplnou regeneraci vyžaduje – relaxační masáže, bahenní zábaly, sauny, bazény či různé zkrášlovací procedury.

POKOJE:

Hotel nabízí celkem 128 moderně zařízených pokojů, které jsou komfortně vybaveny a svým uživatelům nabízí veškeré pohodlí. Výhledy z pokojů mohou být jak směrem k moři (za poplatek), tak i na hory či poklidný přístav.

Vybavení: telefon, trezor, minilednička, TV, topení/klimatizace, WC, sprcha, fén

VYBAVENÍ HOTELU:

Hotel je vybaven recepcí s nonstop provozem, wifi připojením, restaurací, barem a venkovním bazénem, kde jsou klientům k dispozici lehátka zdarma (bazén je otevřen od první poloviny června do konce září anebo v závislosti na počasí). Klientům je k dispozici také vnitřní hotelový bazén (nevyhřívaný), který je otevřen od května do října). Hotel je perfektní také pro svou výchozí pozici zejména pro milovníky golfu, vodních sportů ale i jiných sportovních činností. Zájemce o historii a kulturu jistě zaujme blízká pěší dostupnost do malebného města Águilas, kde po celý rok naleznete různá zařízení, služby a obchody.

STRAVOVÁNÍ:

Stravování je zajištěno v prostorné a moderní restauraci formou bufetu, kde se podává zejména chutná středomořská kuchyně, avšak na své si zde přijdou i milovníci tradičních pokrmů. Hotel disponuje i několika dalšími restauracemi, kde si můžete dosyta užívat například tradičních španělských tapas či si jen vychutnávat kávu na slunné terase. Možnost dokoupení plné penze.

 PLÁŽ:

Hotel je situován v těsné blízkosti písečné pláže, která společně s dalšími tvoří pás 28 km písečné promenády, poskytující ideální podmínky pro různé typy vodních radovánek. Pro příznivce přírodních pláží je k dispozici na výběr z desítek pláží, tudíž si zde každý přijde na své. Pláž u hotelu nabízí lehátka a slunečníky za poplatek.

 

Letáček je ke stažení v souboru .pdf ( program Adobe Reader pro otev ření letáků - zdarma ke stažení ZDE)