Hotel Karos Spa

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Hotel Karos Spa - Maďarsko - Západní Maďarsko - Zalakaros

Hotel Karos Spa starstarstarstar

Hotel Karos Spa
Doprava:
autobus
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze

AKCE:

1 přistýlka (dítě do 10 let) v pokoji Spa Superior pobyt ZDARMA, platí pouze dopravu 1590 Kč

2 přistýlky (děti do 10 let) v apartmánu Spa Superior pobyt ZDARMA, platí pouze dopravu 1590 Kč

1 lůžkový pokoj bez příplatku!!!

 

Ubytování

Moderní wellness hotel má vlastní termální lázně. Nabízí 1 a 2 lůžkové pokoje Spa Superior s možností 1 přistýlky pro dítě do 12 let (klimatizace, sprcha/vana, WC, SAT-TV, mini-bar, balkon). Apartmány Spa Superior – ložnice, obývací pokoj s možností 2 přistýlek pro děti do 12 let nebo pro 1 dosp. osobu (klimatizace, koupelna, WC, bidet, fén, SAT-TV, mini-bar, předsíň, balkon nebo terasa). Zajímavostí apartmánů je, že termální voda z pramenů je zavedena do každé koupelny. Rodinné pokoje (ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s manželskou postelí a rozkládacím gaučem, klimatizace, vana, WC, bidet, SAT-TV, mini-bar, balkon). Propojené pokoje (2 pokoje propojené spojovacími dveřmi, 2 koupelny - sprcha/vana, klimatizace, WC, SAT-TV, mini-bar, balkon).

Hotelové služby

Restaurace k podávání jídel formou bohatého bufetu, drink-bar, kavárna s večerní živou hudbou, v létě zahradní grilování, dětský koutek, parkování u hotelu a garáž za poplatek.

Wellness

Každý host může relaxovat v některém ze 7 bazénů (venkovní plavecký bazén 27-28 ºC, venkovní vodní park 32-33 ºC, vnitřní plavecký bazén 29 ºC, vnitřní vodní park 33 ºC, vnitřní perličkový bazén 34 ºC, vnitřní brouzdaliště 33 ºC, vnitřní termální bazén 37 ºC). Ostrov sauny – finská, bio, klasická, parní, ponorný bazén, koupelové masáže. Fitness, ping-pong, aqua-gymnastika. Městské termální lázně 200 m.

Cena zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí formou bufetu, dopravu autobusem, 1x vstupenku do termálních lázní Gránit - pouze dospělé osoby, 1x masáž 15 minut - pouze dospělé osoby, vstup do hotelových bazénů, ostrov sauny, zapůjčení županu (pouze pro dosp. osoby), dětské animační programy, připojení k internetu, služby delegáta.


Cena nezahrnuje: vstupné do městských termálních lázní, pobytovou taxu cca 1,7 EUR / noc / osoby nad 18 let – platba na místě, pojištění léčebných výloh a storno zájezdu.


Poznámka: apartmán Spa Superior – ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s možností 2 přistýlek.


Příjezd do Zalakarose v úterý v odpoledních hodinách (cca 14,00). Dle možností hotelu ubytování po příjezdu. V den odjezdu (úterý) předání pokoje do 10,00 hod., poté si klienti uloží svá zavazadla do uzamčené místnosti. Klienti mají možnost strávit dobu do odjezdu autobusu v termálním areálu (za příplatek), kde mají k dispozici sociální zařízení a sprchy. Odjezd do ČR je v úterý v pozdních večerních hodinách v cca 22,00 – 23,00, přesný čas určí delegát a to dle příjezdu autobusu s dalším turnusem a s ohledem na povinnou 9 hod. přestávku pro řidiče. Příjezd do ČR ve středu v brzkých ranních hodinách.

Odjezdy do Maďarska: v úterý v brzkých ranních hodinách (v rozmezí cca 1,00 – 5,00 dle odjezdového místa). Odjezdy z Maďarska: noc z úterý na středu.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.