Hotel Freya

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Hotel Freya - Maďarsko - Západní Maďarsko - Zalakaros
Hotel Freya
Doprava:
autobus
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze

Ubytování

Hotel je propojen s léčebnými lázněmi Gránit spojovací chodbou, takže jsou vnitřní bazény i v zimě rychle a pohodlně dostupné. Nachází se v překrásně udržovaném parku. Hotel nabízí 1 a 2 lůžk. pokoje s možností přistýlky, v každém pokoji je koupelna s odděleným WC, balkon, telefon, TV a mini-bar. V hotelu nejsou k dispozici rodinné propojené pokoje. Klimatizace za příplatek.

Hotelové služby

V hotelu je hostům k dispozici restaurace k podávání snídaní a večeří formou bufetu, kavárna, drinkbar, obchod s dárkovými předměty, drogerií, dětský koutek, konferenční místnost, kulečník, parkoviště za poplatek.

Wellness

V lázních se používá léčivá a termální voda o různých teplotách. Zásobování pochází z více pramenů. Termální voda o teplotě 96 ºC se používá k léčebným účelům, zatímco termální vodou o teplotě 53 ºC se plní plážové bazény. Lázeňští hosté se mohou podrobit různým speciálním léčebným procedurám a masážím, které jsou za poplatek.

Cena zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí formou bufetu, dopravu autobusem, vstupné do termálního areálu (kromě zážitkové části a léčebného centra), v den příjezdu vstup do lázní možný ihned, v den odjezdu již není vstupné do termálních lázní v ceně zahrnuto, zapůjčení županu, služby delegáta.

Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh a storno zájezdu, pobytovou taxu cca 400 HUF / noc / osoby nad 18 let – platba na místě.


Příplatky: vstupné do zážitkové části lázní, léčebného centra a sauny 6 EUR / osoba / den.


Příjezd do Zalakarose v úterý v odpoledních hodinách (cca 14,00). Dle možností hotelu ubytování po příjezdu. V den odjezdu (úterý) předání pokoje do 10,00 hod., poté si klienti uloží svá zavazadla do uzamčené místnosti. Klienti mají možnost strávit dobu do odjezdu autobusu v termálním areálu (za příplatek), kde mají k dispozici sociální zařízení a sprchy. Odjezd do ČR je v úterý v pozdních večerních hodinách v cca 22,00 - 23,00, přesný čas určí delegát a to dle příjezdu autobusu s dalším turnusem a s ohledem na povinnou 9 hod. přestávku pro řidiče. Příjezd do ČR ve středu v brzkých ranních hodinách.


Odjezdy do Maďarska: v úterý v brzkých ranních hodinách (v rozmezí cca 1,00 – 5,00 dle odjezdového místa). Odjezdy z Maďarska: noc z úterý na středu.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.