Danubius Health Spa Resort Sárvár

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Danubius Health Spa Resort Sárvár - Maďarsko - Západní Maďarsko - Sárvár

Danubius Health Spa Resort Sárvár starstarstarstar

Danubius Health Spa Resort Sárvár
Doprava:
autobus
Letiště:
-
Odjezd:
-
Strava:
All inclusive

Poloha ubytování:
Hotel, který má vlastní termální lázně, se nachází v překrásném zeleném prostředí, v sousedství dvěstěletého Arboreta Sárvár, které má vchod z hotelové zahrady (vstup zdarma). Je to ideální místo pro dokonalý oddech.

Vybavení:
Hotel nabízí 1 a 2 lůžkové pokoje vybavené koupelnou, WC, fénem, županem, SAT-TV, zpoplatněným kinokanálem, telefonem, WiFi připojením, mini-barem, některé pokoje s balkonem nebo francouzským balkonem.


Hotelové služby:
Restaurace s nabídkou vynikající maďarské a mezinárodní kuchyně, kavárna Átrium, v létě zahradní bar. K dispozici recepce, trezor, Wi-Fi připojení ZDARMA, parkoviště ZDARMA.

ALL INCLUSIVE SERVICE zahrnuje následující:

07.00 – 10.00 – bohatá snídaně formou bufetu
10.00 – 21.00 – káva, čaj, minerální voda, ovocné šťávy z automatu, v létě - zmrzlina v kavárně „Átrium Eszpresszó“ nebo v zahradě, sezónní ovoce (3 druhy) – v zimě do 17.30
12.00 – 14.00 – oběd servírovaný (při nižším počtu osob) nebo formou bufetu (závisí na obsazenosti hotelu min 25 osob), čepované pivo, rozlévané víno a minerálka
14.00 – 18.00 (v zimním období do 17.30) – slané a sladké drobné pečivo, zmrzlina v kavárně „Átrium Eszpresszó“ nebo v zahradě v letním období
19.00 – 21.00 – večeře formou bufetu kombinovaná s výběrem z menu, čepované pivo, rozlévané víno a minerálka.
Na pokoji do minibaru Vám bude jednou denně doplněna láhev minerálky zdarma.


Fitness, wellness, sport:
V hotelu se nachází Vodní svět - polokrytý zážitkový bazén s termální vodou (30-34 °C), krytý termální bazén(13,5 x 8 m, 28-32 °C), venkovní bazén s mixovanou termální a pitnou vodou (12,5 x 8 m, 36 °C), v letním období je bazén naplněn pitnou vodou, svět sauny (finská sauna, infrasauna, aromatická kabina, parní koupel), oddechová část Zsolnai s lehátky a fontánou, bezprostřední vchod do arboreta, terasa na slunění s lehátky, solárium. Za poplatek: wellness masáže (masáž reflexních zón chodidla, thaiská masáž, lymfatická masáž, masáž suchým kartáčem, osvěžující a relaxační olejová masáž, manažérská masáž, relaxační masáž hlavy a krku), relaxační koupele (Kleopatřina koupel, aromatická koupel). Relaxační solná jeskyně: solná terapie napomáhá léčbě nemocí dýchacího ústrojí. Denně skupinové sportovní programy (jogging, nordic walking v překrásném Královském parku).

UPOZORNĚNÍ – ÚDRŽBY BAZÉNŮ (předběžné termíny, právo na změnu vyhrazeno): termální zážitkový bazén: 6.6., 5.9., zahradní termální bazén: 13.6., 12.9., termální vnitřní bazén: 6.6.,5.9.

Cena zahrnuje: 7x ubytování, stravování all inclusive, dopravu autobusem, neomezené využívání lázní hotelu, zapůjčení županu, připojení na internet, služby delegáta. Po příjezdu obdržíte na recepci náramek modré barvy, který vás opravňuje využívat služby all inclusive. V den příjezdu stravování all inclusive a vstup do lázní hotelu začínají od cca 14,00. V den odjezdu je stravování all inclusive a vstup do lázní hotelu do cca 21,00. U pobytu 3.10. – 11.10. je stravování all inclusive a vstup do lázní hotelu v den odjezdu do 11,00.


Cena nezahrnuje: pobytovou taxu cca 1,6 EUR / noc / osoby nad 18 let – platba na místě, pojištění léčebných výloh a storno zájezdu.

Příjezd do Sárváru v úterý v poledních hodinách (cca 12,00 – 14,00). Ubytování od cca 14,00. V den odjezdu (úterý) předání pokoje do 11,00, poté si klienti uloží svá zavazadla do uzamčené místnosti. Klienti mají možnost strávit poslední den pobytu (úterý) v hotelových lázních a nadále mohou využívat služby all inclusive do cca 21,00. Odjezd do ČR je v úterý v pozdních večerních hodinách v cca 21,00 – 24,00, přesný čas určí delegát a to dle příjezdu autobusu s dalším turnusem a s ohledem na povinnou 9 hod. přestávku pro řidiče. Příjezd do ČR ve středu v brzkých ranních hodinách. /*U posledního realizovaného turnusu je odjezd do ČR v úterý v cca 10,00 – 14,00, přesný čas určí delegát. Příjezd do ČR v úterý v pozdních večerních hodinách.


Odjezdy do Maďarska: v úterý v brzkých ranních hodinách (v rozmezí cca 1,00 – 5,00 dle odjezdového místa). Odjezdy z Maďarska: noc z úterý na středu, kromě posledního realizovaného turnusu, kdy je odjezd v úterý v cca 10,00 – 14,00.

Žádné recenze pro tento hotel.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.