Danubius Health Spa Resort Bük

Danubius Health Spa Resort Bük , Maďarsko, Západní Maďarsko, Bükfürdõ, 25.11.2018, All inclusive

Danubius Health Spa Resort Bük starstarstarstar

Danubius Health Spa Resort Bük
Termín:
25.11. – 28.11.2018
Změnit termín
Délka:4 dny / nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:All inclusive
Číslo zájezdu:6-292
5 990 Kč (-0 %)

Odjezd z: Praha
Návrat do: Praha

Poloha hotelu:
Hotel, který má vlastní termální lázně, se nachází v klidném přírodním prostředí lázní Bük.

Vybavení ubytování:
Nabízí 1 a 2 lůžkové klimatizované pokoje, vybavené koupelnou, fénem, županem, TV, telefonem, mini-barem a balkonem.

Hotelové služby:
Restaurace Nils Holgersson Étterem nabízí kromě delikates maďarské a mezinárodní kuchyně i menu wellness, bio produkty, dietní stravování. V hale a zahradě nabízí své služby drink-bar Apothek a pivnice Wasa Söröző s bowlingem. K dispozici recepce, trezor, úschovna zavazadel, čistírna, mobilní přístup k internetu, kosmetika, manikúra, pedikúra, prodejna suvenýrů, karetní a šachový salónek, knihovna, 6 klimatizovaných konferenčních sálů s kapacitou 150 míst, hotelové taxi, vlastní parkoviště ZDARMA.

Fitness, wellness, sport:
V hotelu se nachází vnitřní termální bazén 37 ºC, vnitřní plavecký bazén 26-28 ºC, venkovní plavecký bazén 25-26 ºC, vnitřní a venkovní zážitkový bazén s masážními tryskami 32-36 ºC, římské parní lázně, finská sauna, jacuzzi. Možnost wellness a léčebných procedur za poplatek. Dále je hostům k dispozici posilovna, Sport all inclusive: 4 tenisové kurty s antukou v zahradě, minigolf, squash, stolní tenis, zahradní šachy, pétanque, kulečník. Za poplatek: 2 tenisové kurty s antukou v hale, bowling, půjčovna kol, hůlky Nordic Walking. Vedle hotelu se nachází golfové hřiště.
Služby pro rodiny s dětmi: vnitřní dětský zážitkový bazén, relaxační místnost s lehátky, terasa s posezením, vedle malé dětské hřiště, prostor pro malé děti, herna s konzolí pro teenagery a dospělé (za poplatek), lázeňské procedury pro děti (za poplatek).

ALL INCLUSIVE zahrnuje následující:
07.00 – 10.00 – snídaně formou bufetu včetně Šampaňského
10.00 – 12.00 – snídaně PLUS: pečivo, jogurty, ovoce
10.00 – 15.00 – čaj a ovoce v lázeňské části
12.00 – 14.00 – oběd formou bufetu (polévky, saláty, zelenina, sladké pečivo, hlavní chody – maďarské a mezinárodní speciality, dorty, ovoce, zdravá výživa, dětský bufetový koutek)
14.00 – 17.30 – zmrzlina, ovoce, pečivo
15.00 – 17.30 – snack bar: pizza, palačinky, párek v rohlíku, hranolky
18.00 – 22.00 – tématické večeře formou bufetu včetně Šampaňského
11.00 – 22.00 – rozlévaná vína, točené pivo, nealkoholické nápoje (káva, čaj, minerální voda, ovocné a zeleninové šťávy)

UPOZORNĚNÍ – ÚDRŽBY BAZÉNŮ (předběžné termíny, právo na změnu vyhrazeno):
zážitkový bazén: 4.-6.6., 3.9. – 5.9., vnitřní plavecký bazén: 18.6. – 20.6., 17.9. – 19.9.,
venkovní plavecký bazén: 11.6. – 13.6., 10.9. – 12.9., dětský bazén: 9.7. – 11.7.

Program pro 4, 5 a 7 denní pobyty:

1. den odjezd v ranních hodinách, příjezd do Bükfürdő, od cca 14,00 ubytování a koupání v lázních hotelu. 2. a 3. den (4. den, 5. den) koupání a relaxace. 4. den (5. den, 7. den) koupání a relaxace. Pokoje jsou v den odjezdu k dispozici do 11,00. V cca 11,15 – 12,15 odjezd z Bükfürdő. V odpoledních hodinách příjezd do ČR.

Program pro 8 denní pobyty:

Příjezd do Bükfürdő v úterý v poledních hodinách (cca 12,00 – 14,00). Ubytování od cca 14,00. V den odjezdu (úterý) předání pokoje do 11,00, poté si klienti uloží svá zavazadla do uzamčené místnosti. Klienti mají možnost strávit poslední den pobytu (úterý) v hotelových lázních a nadále mohou využívat služby all inclusive do cca 21,00. Odjezd do ČR je v úterý v pozdních večerních hodinách v cca 21,00 – 24,00, přesný čas určí delegát a to dle příjezdu autobusu s dalším turnusem a s ohledem na povinnou 9 hod. přestávku pro řidiče. Příjezd do ČR ve středu v brzkých ranních hodinách. /*U posledního realizovaného turnusu je odjezd do ČR v úterý v cca 10,00 – 14,00, přesný čas určí delegát. Příjezd do ČR v úterý v pozdních večerních hodinách.

Odjezdy do Maďarska: v úterý v brzkých ranních hodinách (v rozmezí cca 1,00 – 5,00 dle odjezdového místa). Odjezdy z Maďarska: noc z úterý na středu, kromě posledního realizovaného turnusu, kdy je odjezd v úterý v cca 10,00 – 14,00.

Cena zahrnuje: 3x ubytování se stravováním All Inclusive (od CHECK INN do CHECK OUT, v den příjezdu ani odjezdu není oběd v ceně), neomezený vstup do termálních lázní hotelu (v den příjezdu od 14,00, v den odjezdu do 11,00), dopravu, zapůjčení županu, služby delegáta.

Cena nezahrnuje: pobytovou taxu cca 2  EUR / noc / osoby nad 18 let – platba na místě, vstupné do městských termálních lázní, pojištění léčebných výloh a storno zájezdu.

 

 

TRASA E:  Plzeň - Beroun - Praha - Benešov - Humpolec - Jihlava - Velké Meziříčí - Brno 

 

Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je IČO: -, CK Hungariatour s.r.o., IČO: 25177532 .V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK