Cestovní pojištění

 

Pro zájezdy po Evropě* doporučujeme využít pojištění Allianz pojišťovny. Výhodou tohoto pojištění je jeho bezlimitní pojištění léčebných výloh v zahraničí. Výše pojistného se odvíjí od počtu dní a také dle výše ceny zájezdu, neboť dle ceny zájezdu je nutné zvolit vhodné pojištění s ohledem na pojištění storna zájezdu. Nejčastěji nabízíme pojištění se stornem do 20.000 Kč za osobu. Cena pojištění je s ohledem na výši pojistných limitů velmi výhodná. Dále také nabízíme i pojištění do zemí mimo Evropu viz sazebník.

Allianz - Komplexní cestovní pojištění (všeobecné pojistné podmínky)

Allianz - Rozsah pojištění

Allianz - Sazebník cestovního pojištění

*Andorra, Albánie, Alžírsko, Azorské ostrovy, Baleárské ostrovy, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá hora, Dánsko, Egypt, Estonsko, Finsko, Francie, Holandsko, Chorvatsko, Island, Itálie, Izrael, Kanárské ostrovy, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Madeira, Maďarsko, Makedonie, Malta, Maroko, Moldavsko, Monako, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko (evropská část), Řecko, San Marino, Slovinsko, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Tunisko, Turecko, Ukrajina, Vatikán.

 

 

Pro zájezdy na Slovenskou republiku či na krátkodobé cesty za poznáním doporučujeme využít pojištění UNION pojišťovny. Nabízí se v základních 3 typech – prvním je A30 a A60 a A90, což je komplexní pojištění zahrnující všechna důležitá rizika, je tedy vhodné na letecké zájezdy. Liší se pouze ve výši krytí storna zájezdu, kdy typ A30 kryje storno zájezdu do výše 30.000Kč za osobu a typ A60 až do 60.000Kč za osobu.  a typ A90 až do 75.000Kč za osobu. Druhým pojištěním je typ B, což je pojištění základní, které je vhodné právě při cestách na Slovenskou republiku či na zájezdy do výše max. 12.000 Kč na osobu.

 

Ceník pojistného za osobu/den:

Základní pojistné:

typ A30

typ A60

typ A90

typ B

věk pojištěných klientů

dospělý/do 15let

dospělý/do 15let

dospělý/do 15let

nerozhoduje

Oblast Evropy

36 Kč/25 Kč

50 Kč/30 Kč

60 Kč/35 Kč

24 Kč

Svět

50 Kč/35 Kč

70 Kč/45 Kč

85 Kč/55 Kč

            ---

Slovenská republika

---

---

---

20 Kč

Union -Všeobecné pojistné podmínky

Union - Rozsah pojištění typ A30, A60, A90

Union - Rozsah pojištění typ B

 

 

Dokumenty jsou ke stažení v souborech .pdf (program Adobe Reader pro otevření letáků - zdarma ke stažení ZDE)